INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nga 1-10 sa tapë duket? Presidentin e KE-së nuk e mbajnë këmbët, s’duhet humbur kjo VIDEO

Nga 1-10 sa tapë duket? Presidentin e KE-së nuk e mbajnë këmbët, s’duhet humbur kjo VIDEO

Publikuar më: 22:09 12-07-2018

Samiti i NATO-së në Bruksel ka qenë shumë i sikletshëm për Presidentin e Komisionit Europian. Ai nuk është parë në formë të mirë, pasi në një video që po bën xhiron e rrjeteve sociale, duket sikur Juncker është i dehur, të paktën kështu shprehen mediat ndërkombëtare.

Zyrtarin e lartë të BE-së nuk e mbajnë këmbët teksa ecën. Ai pengohet disa herë dhe humbet ekuilibrin teksa ngjitet në podiumin ku realizohet fotoja e përbashkët e liderëve të NATO-s.

Janë udhëheqësit e tjerë në samit, si kryeministri maqedonas Zoran Zaev dhe ai holandez Mark Rutte, ata që e kanë ndihmuar Juncker të hedhë hapat në mënyrë të sigurtë.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0036981105804443
    array(1) { ["section"]=> string(93) "nga-1-10-sa-tape-duket-presidentin-e-ke-se-nuk-e-mbajne-kembet-s-duhet-humbur-kjo-video-64854" }