INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Oh jo! Sëmuret burri i Emina Cunmuljat, fëmijët dhe modelja bëjnë gjestin për ta ndihmuar që do t’ju ''shkrijë zemrat''

Oh jo! Sëmuret burri i Emina Cunmuljat, fëmijët dhe modelja bëjnë gjestin për ta ndihmuar që do t’ju ''shkrijë zemrat''

Publikuar më: 20:57 14-03-2019

Ditën e sotme, Emina Cunmulaj ka publikuar një foto me bashkëshortin e saj dhe me 2 vajzat, Ella dhe Mia. Këtë herë, ky portret familjar ishte pak ndryshe nga ai që jemi mësuar të shohim zakonisht.

Bashkëshorti i Eminës, Sam, duket sëmurë, ndërsa ajo bashkë me vajzat po i qëndrojnë pranë gjatë momenteve të vështira.

“Duke i dhënë babit shumë dashuri gjatë proçesit të shërimit”, ka shkruar modelja në foton ku duken të 4 së bashku dhe shumë të lumtur. Kujtojmë që Emina dhe Sam u martuan në vitin 2015, në një ceremoni madhështore në Meksikë.

auto_Emina_Cunmulaj_dhe_bashkeshorti_i_saj_ne_spital_dhe_dy_vajzat1552587530.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0097949504852295
    array(1) { ["section"]=> string(119) "oh-jo-semuret-burri-i-emina-cunmuljat-femijet-dhe-modelja-bejne-gjestin-per-ta-ndihmuar-qe-do-t-ju-shkrije-zemrat-89168" }