INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Ori Kuçi për Big Mama dhe Skerdi Faria: Jo në shijen time [VIDEO]

Ori Kuçi për Big Mama dhe Skerdi Faria: Jo në shijen time [VIDEO]

Publikuar më: 18:59 13-01-2018

Ori Kuçi u konsiderua si një nga zërat surprizë në programin “C’est la vie”. E ftuar në programin “Një kat më lart” me Ermal Peçi ajo tregoi sesa shumë e shijoi këtë eksperiencë teksa nuk hezitoi ti përgjigjej pyetjes së Ermalit se cili ishte çifti që pëlqente më pak në garë. Ori tregoi se performancat e këngëve të Big Mamës dhe Skerdit ishin të tmerrshme. Nuk ngurron të theksoj se ata ishin shumë fun, por muzikalisht nuk bënin sens.
“I kam shumë xhan të dy. Performancat e këngëve? Të tmerrshme. Ata nuk kishin një qasje në zëra, muzikalisht nuk më benin sens as zërat as performancat e këngëve” – tha Ori.

Ermali, duke qeshur, ndërhyri duke thenë se këtej thotë që i ka qejf, nga ana tjetër i kritikon por Ori thekson se është e sinqertë dhe ata të dy e dinë opinionin e saj.

Ndiqni të plotë biseden në videon e programit “Një kat më lart”.

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0014069080352783
    array(1) { ["section"]=> string(63) "ori-kuci-per-big-mama-dhe-skerdi-faria-te-tmerrshem-video-47451" }