INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pa prisni pak! Është ndarë apo vazhdon lidhjen? Elvana Gjata sapo tregoi të vërtetën me këtë DETAJ!

Pa prisni pak! Është ndarë apo vazhdon lidhjen? Elvana Gjata sapo tregoi të vërtetën me këtë DETAJ!

Publikuar më: 09:54 15-05-2019

Rikthimi i Elvana Gjatës po pritej prej muajsh me një kureshtje të madhe nga publiku i gjerë. Pas ngjarjes në zonën e ish-Bllokut ku i përfshirë ishte dhe i fejuari i këngëtares Ervin Mata, ajo u largua nga muzika. Koncerti i pavarësisë së Kosovës e riktheu Gjatën dhe i hapi rrugën për hitet e tjera e tashmë ajo ka nisur koncertet muzikore në qytete të ndryshme të Europës, por syrit të fansave nuk u ka shpëtuar fakti që këngëtarja s’mbante unazën në gisht. Bëhët fjalë për unazën që ajo ka marrë para një koncerti në Prishtinë ku u tha se është dhe unaza e fejesës.

Por është vetë Elvana ajo që i ka mohuar zërat se lidhja e saj mund të ketë pësuar ndonjë krizë, pasi ka publikuar në ‘Instastory’ një selfie, ku shfaqet me syze dhe kapele. Por ajo çfarë bie më shumë në sy është unaza e këngëtares me gur diamanti, që është e njëjtë me atë që i ka dhuruar partneri i saj.

Ky mund të jetë dhe një konfirmim nga ana e këngëtares, që ata janë ende bashkë.

collagerdat.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0070240497589111
    array(1) { ["section"]=> string(110) "pa-prisni-pak-elvana-gjata-me-kete-detaj-sapo-na-tregoi-qe-vazhdon-e-lumtur-lidhjen-e-saj-te-dashurise-f-93822" }