INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pa prisni pak! Me këtë DETAJ Tuna mer vendimin final ndaj Patrisit? [FOTO]

Pa prisni pak! Me këtë DETAJ Tuna mer vendimin final ndaj Patrisit? [FOTO]

Publikuar më: 14:14 15-09-2019

Këngëtarja shumë e komentuar në media, Altuna ( Tuna ), dy vite më parë, u kurorëzua në martesë me Patris Berishën.

Çifti u martuan me një ceremoni shumë private, aq sa asnjë foto nuk u siguruar dot nga mediat.

Megjithatë pas ceremonisë, çifti nuk ngurroi të postonin shpesh foto me njëri-tjetrin dhe dhanë edhe lajmin e bukur se do bëhen prindër.

Dy vite pas martesës, Tuna së fundmi ka marrë vendimin e papritur duke ndryshuar biografinë e saj në rrjete sociale e duke shtuar mbiemrin e bashkëshortit.

Siç duket me këtë veprim Tuna ka dashur të tregojë se mes çiftit po shkon shumë mirë duke i dhënë fund thashethemeve për ndarje.

rbreb.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0037930011749268
    array(1) { ["section"]=> string(77) "pa-prisni-pak-me-kete-detaj-tuna-mer-vendimin-final-ndaj-patrisit-foto-102177" }