INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi Albert Krasniqi u bashkua me Noizyn, Stresi ka diçka për t’i thënë [FOTO]

Pasi Albert Krasniqi u bashkua me Noizyn, Stresi ka diçka për t’i thënë [FOTO]

Publikuar më: 10:19 22-12-2017

...dhe këtë e bën nëpërmjet asaj që i thotë Getoarit.

 Albert Krasniqi ishte ai që plagosi Noizyn  në sherrin e ndodhur një vit më parë mes dy grupeve rivale, Babastars dhe OTR. Por sot, një vit më pas gjërat mes tyre kanë ndryshuar, madje duke e kthyer këtë armiqësi në miqësi. Këtë e tregoi fotoja e postuar ku të dy dukeshin të ulur në të njëjtën tavolinë.

Por këtë nuk e ka pritur aspak mirë reperi tjetër nga Shqipëria, Stresi. Ky i fundit menjëherë ka postuar një foto liderin e Babastars, Getoarin ku krah fotos shkruan:  “Koha për familje. Besa beësn e kam dhënë, asnjërin mos me e lënë”. Ky mesazh thumbues me siguri i drejtohet Albertit. 

alberti_1513870222-1360185.PNG

rteyrty.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011289119720459
    array(1) { ["section"]=> string(81) "pasi-albert-krasniqi-u-bashkua-me-noizyn-stresi-ka-dicka-per-t-i-thene-foto-45595" }