INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi përfundoi në spital, e papritur ajo që ndodh mes Selena Gomez dhe mamasë së saj [FOTO]

Pasi përfundoi në spital, e papritur ajo që ndodh mes Selena Gomez dhe mamasë së saj [FOTO]

Publikuar më: 12:13 20-12-2017

Prindërit e Selena Gomez vazhdojnë të mos jenë dakord me rikthimin e vajzës së tyre me Justin Bieber.

Për këtë këngëtarja ka debatuar ashpër me mamanë e cila përfundoi në spital. Më pas ajo merr një vendim të papritur. Mësojmë se Selena dhe mamaja e saj Mandy Teefy kanë hequr njëra-tjetrën nga personat që ndjekin në Isntagram. Një burim i afërt me familjen e saj tha se kjo ka qenë një periudhë mjaft stresuese për Mandy-n ndaj edhe u paraqit në spital për t’u siguruar se gjithçka ishte në rregull. Ata po mundohen të sqarojnë se nuk është vetëm Justin shkaktari i gjëndjes së saj. 

Celebrities-leave-The-Fashion-Awards-2017-before-heading-to-the-afterparty.jpg

Premiere-Of-Netflixs-13-Reasons-Why-Arrivals.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0080208778381348
    array(1) { ["section"]=> string(94) "pasi-perfundoi-ne-spital-e-papritur-ajo-qe-ndodh-mes-selena-gomez-dhe-mamase-se-saj-foto-45408" }