INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi publikohet bashkëpunimi mes Dua Lipa-s dhe Ariana Grandes, bllokohet kënga [FOTO]

Pasi publikohet bashkëpunimi mes Dua Lipa-s dhe Ariana Grandes, bllokohet kënga [FOTO]

Publikuar më: 09:43 13-04-2018

Dy këngëtaret e kishin paralajmëruar që në janar se do të vinin me një bashkëpunim.

Dua Lipa dhe Ariana Grande postuan një foto bashkë duke dhënë indikacionin e parë për fansat për bashkëpunimin. Por aplikacioni “Audio Mack” publikoi paraprakisht një pjesë të këngës së tyre. Kënga quhet “Bad to You e cila menjëherë pasi është publikuar, u bllokua.

Sipas “Clever News” ky projekt do të ndodhë vërtetë, pasi vajzat janë njëkohësisht duke punuar me albumet e tyre të reja dhe ajo çfarë po pritet është konfirmimi nga vetë vajzat.

Capture-7.jpgariana-dua.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0078949928283691
    array(1) { ["section"]=> string(89) "pasi-publikohet-bashkepunimi-mes-dua-lipa-s-dhe-ariana-grandes-bllokohet-kenga-foto-55081" }