INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Përveç largimit të Robben dhe Ribery, një tjetër lojtar zyrtarizon ikjen nga Bayern Munich

Përveç largimit të Robben dhe Ribery, një tjetër lojtar zyrtarizon ikjen nga Bayern Munich

Publikuar më: 16:43 14-05-2019

Mesa duket Roben dhe Ribery nuk do të jenë largimet e vetme nga Bayern Munich për këtë sezon. Edhe një veteran tjetër i klubit, mbrojtësi brazilian Rafinha ka vendosur të mos rinovojë  kontratën. Ai tha se ka kaluar 8 vite fantastike tek bavarezët, por siç çdo aventurë edhe kjo e ka një fund.

Lajmin e ka zyrtarizuar edhe klubi ku e falenderon për të gjithë kontributin e tij. Bayerni po përgat një revolucion total në klub dhe pritet blerja e 8 lojtarëve të rinj në merkato.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00714111328125
    array(1) { ["section"]=> string(95) "pervec-largimit-te-robben-dhe-ribery-nje-tjeter-lojtar-zyrtarizon-ikjen-nga-bayern-munich-93785" }