INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Plas sherri! Dasara tha që “PJESHKËN” do ta thërrasim “ENCA”, reagon keq këngëtarja: Zemër, mos më...[FOTO]

Plas sherri! Dasara tha që “PJESHKËN” do ta thërrasim “ENCA”, reagon keq këngëtarja: Zemër, mos më...[FOTO]

Publikuar më: 21:33 12-04-2018

Enca dhe motra e saj Uindi kapen me Dasarën për muhabet pjeshke! Kur do përfundojë ky sherr?

Ka mjaftuar një foto në Instagram, ku thoshte se gjatë seksit thërriste emrin e saj, që Enca të pushtonte rrjetet sociale.
Postimi i Encës nuk ka kaluar pa u komentuar edhe nga gazetarja Dasara Karaiskaj, e cila në njërën prej puntatave të emisionit të saj radiofonik në “MCN Radio”e ka ironizuar këngëtaren shqiptare.

Desara deklaroi se:

Enca ka bërë një deklaratë që i ka çuditur të gjithë. ‘Gjatë seksit unë thërras emrin tim’ thotë Enca. Pra, e keni parasysh atë mikun mashkullor i themi ‘Genci’, tani asaj mikeshës femërore nuk do t’i themi më ‘pjeshka’, por do t’i themi ‘Enca’. Por duhet të jetë e kolme ajo, e kështu, buçko domethënë që ta thërrasim ‘Enca’. Ka nxjerrë në Instastory pa pikën e turpit ‘Pussy so good’, që në shqip do të thotë ‘Pjeshka është shumë e mirë.”

Por, motra e Encës në një Insta Story ka reaguar menjëherë dhe nuk ia ka përtuar.
Ajo shkruan:
Ndërsa kur pjeshka të vyshket, do ta thërrasim Dasara”.

wund.jpg

Por nuk mund të mos reagonte vetë Enca e cila me një ironi të theksuar ka postuar një instastory ku shkruan: “Mos më humb më kohë zemër”. 

 

blitz.png

Presim reagimin e Dasarës, apo ka vendosur t’i japë fund vallë?

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.024544954299927
    array(1) { ["section"]=> string(101) "plas-sherri-dasara-tha-qe-pjeshken-do-ta-therrasim-enca-reagon-keq-kengetarja-zemer-mos-me-foto-55054" }