INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Postoi foto +18, komenti i Ema Andreas për të bijën nuk pritej...[FOTO]

Postoi foto +18, komenti i Ema Andreas për të bijën nuk pritej...[FOTO]

Publikuar më: 09:30 07-12-2017

Gjithmonë në qendër të vëmendjes për jetën moskokëçarëse, Sara Kapo është e njohur për thyerjen e tabuve.

Me fotot super hot që ka postuar së fundmi i ka vënë pikat mbi i, faktit se ajo nuk ka komplekse.

Ndërkohë që fotot e Sarës të para dy ditësh bënë bujë me pozat tejet seksi, së fundi ajo ka postuar në llogarinë e saj në Instagram një seri pikturash tejet provokative ku në të cilat shikohen skena +18 dhe po komentohen shumë nga fansat e Sarës.

Në piktura janë të skicuara momente të ndryshme të akteve seksuale mes dy personave dhe ndër komentuesit e shumtë bie në sy edhe komenti i mamasë së Sarës, aktorja e mirënjohur, Ema Andrea

Kjo e fundit i komenton së bijës në gjuhën angleze “Proud”-”Krenare”, të shoqëruar me disa emoji zemrash.

Epo bëm mama të të ngjajë, ashtu si Ema është e qartë që edhe Sara e jeton jetën për qejfin e vet.

rf90e.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.001288890838623
    array(1) { ["section"]=> string(71) "postoi-foto-18-komenti-i-ema-andreas-per-te-bijen-nuk-pritej-foto-44163" }