INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Prekje, ledhatime... Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj publikojnë bashkëpunimin ‘Vetëm ti je’ [VIDEO]

Prekje, ledhatime... Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj publikojnë bashkëpunimin ‘Vetëm ti je’ [VIDEO]

Publikuar më: 13:42 14-10-2017

Të përfolur prej kohësh për një lidhje dashurie mes tyre, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj sapo kanë sjellë edhe bashkëpunim e tyre të parë që mban titullin “Vetëm ti je”.

Teksti i këngës ngjason me një mesazh që ata të dy kërkojnë t’iu përcjellin atyre që nuk janë dakord për lidhjen e tyre ndërkohë që në klip nuk mungojnë as prekjet dhe përqafimet. Ndërkohë ajo që vihet re në vijën melodike të këngës, është edhe ngjashmëria me këngë "What's go around, Come's back around', të Justin Timberlake. Të jetë kjo thjeshtë një këngë apo e bazuar në historinë e tyre të vërtetë? Presim të na e zbulojnë vetë Eni dhe Genci. 

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00097012519836426
    array(1) { ["section"]=> string(93) "prekje-ledhatime-eni-koci-dhe-genc-prelvukaj-publikojne-bashkepunimin-vetem-ti-je-video-38972" }