INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
Prindër, flisni me fëmijët ne këto ditë feste....

Prindër, flisni me fëmijët ne këto ditë feste....

Publikuar më: 15:01 02-01-2018

Nga Lira Gjika

Prindër, flisni me fëmijët ne këto ditë feste,se sa shumë arritje kanë patur në vitin që sapo iku. Tregojini, sa shumë kanë punuar që ti realizojnë këto arritje. Bëjini të ndihen të zot e krenarë për veten. Duke shijuar festat e duke gëzuar, nxitini që edhe në këtë vit që sapo hyri të vazhdojnë në të njëjtën mënyrë të zbulojnë e mësojnë gjëra të reja që janë pa fund dhe që ndihmojnë të rriten e të mahniten me veten dhe jetën.

Me leje të posaçme nga Lira Gjika.

Article Logic
Execution time: 0.00388598442078
array(1) { ["section"]=> string(50) "prinder-flisni-me-femijet-ne-keto-dite-feste-46485" }