INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rindizen flakët e vjetra. Flitet se Selena bashkohet me Justin, shikoni çfarë bën The Weeknd [FOTO]

Rindizen flakët e vjetra. Flitet se Selena bashkohet me Justin, shikoni çfarë bën The Weeknd [FOTO]

Publikuar më: 15:36 31-10-2017

Ata prej vitesh ishin çifti më i dashur për publikun dhe vazhduan të ishin të tillë edhe pas ndarjes së gjatë që patën.

Por që nga fundjava e kaluar Selena Gomez dhe Justin Bieber janë rikthyer sërish në vëmëndje  për shkak të afrimitetit që po tregojnë. Dy ish të dashuruarit pas ndarjes patën një marrëdhënie mjaft të acaruar ndërsa fundjavën e kaluar u duk se kishin mbetur dy miq të mirë. Por si duket ata të dy nuk po ngopen së ndenjuri në shoqërinë e njëri-tjetrit pasi Justin është fotografuar duke dalë nga shtëpia e Gomez, veshur me të njëjtën bluzë të një nate më parë.

dc979e1feb9de6009684aacaf920952d.jpg

34676258c93024f4b5d165444204d144.jpg

7a5edfe75d413c2522e4ff7bace41bf8.jpg

Teksa dy këngëtarët e kaluan fundjavën bashkë, të hënën mësuam se Selena sdhe The Weeknd janë ndarë. Sipas “People” Selena dhe The Weeknd prej pak kohësh kanë qenë në krizë dhe angazhimi i tij në tur  ndërsa i saj në filmin e woody Allen, ka qenë njëra ndër asryet e kësaj ftohjeje mes tyre. Por si duket Abel (The Weeknd)  nuk po e përjeton mirë ndarjen ndaj edhe ka marrë hapin e radhës të hakmarrjes.

Pas fjalëve që dy ish-të dashuruarit kanë nisur të dalin sërish bashkë, reperi kanadez ka marrë një veprimin  drastik duke  hequr nga Instagrami gjithë miqtë dhe të afërmit e këngëtares, përfshirë këtu nënën e saj apo dhuruesen e veshkës, Francia Raisa. Por ajo që na çudit është se ai vazhdon ta ndjekë ende Selenën.

uiliolik.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0037839412689209
    array(1) { ["section"]=> string(101) "rindizen-flaket-e-vjetra-flitet-se-selena-bashkohet-me-justin-shikoni-cfare-ben-the-weeknd-foto-40546" }