INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Rita Ora në maje të klasifikimeve më këngën ‘For You’ [FOTO]

Rita Ora në maje të klasifikimeve më këngën ‘For You’ [FOTO]

Publikuar më: 18:24 06-01-2018

Vetëm 2 orë kanë kaluar nga publikimi i këngës  ‘For You’ nga Rita Ora dhe Liam Payne.

Kënga është kolonë zanore e filmit ‘Fifty Shades Freed’ dhe është ngjitur  menjëherë në listat më të rëndësishme muzikore.

Aktualisht, ‘For You’ është në ‘Top 10’ të ITunes në 40 shtete të botës, teksa në vendin e parë në Mbretërinë e Bashkuar, Austri, Francë, Meksikë, Sllovaki e Gjermani.

Në Shtetet e Bashkuara, dueti Ora – Payne është në vendin e pestë.

26694012_1542874282428008_1827030142_n.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0022830963134766
    array(1) { ["section"]=> string(62) "rita-ora-ne-maje-te-klasifikimeve-me-kengen-for-you-foto-46816" }