INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Rrëshen,qytetari: Mustaqet m’i hoqi Vettingu, Rama: T'i hoqi gruaja, jo Lu-ja

Rrëshen,qytetari: Mustaqet m’i hoqi Vettingu, Rama: T'i hoqi gruaja, jo Lu-ja

Publikuar më: 17:56 13-01-2018

Gjatë prezantimit të platformës së bashkëqeverisjes me qytetarët e Rrëshenit, nuk kanë munguar edhe batutat mes kryeministrit dhe të pranishmëve.

Dhe ajo që solli më shumë të qeshura mes tyre ishte biseda me një qytetar.

Ndërsa ky i fundit po e pyeste, Rama i tha se kur e kishte mjekrën e gjatë fliste më pak.

Ndërsa banori iu përgjigj se ia kishte prerë Vettingu. Në batutë e sipër kryeministri ia kthen se ia ka prerë gruaja dhe jo Lu-ja ( ambasadori amerikan Donald Lu).

Batuta e Plotë

Rama: Kur ke pas mjekrën e gjatë fliste më pak, tani që I ke shkurtuar flet më shumë më kanë thënë.

Qytetari: Mustaqet m'i hoqi Vettingu

Rama: Kush ta bëri Vettingun ty gruaja, se Lu-ja nuk merret me ty.

Qytetari: Kur të mbarojmë a do të bëjmë edhe një foto

Rama: Do ta bëj një foto dhe do e nxjërr në FB para dhe pas Vettingut.

Gjatë fjalës së tij në Rrëshen Rama tha se platforma e bashkëqeverisjes me qytetarët u ka dhënë zgjidhje rreth 1400 personave duke theksuar se në 100 ditë janë shkarkuar 35 punonjës të administratës.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0010390281677246
    array(1) { ["section"]=> string(79) "rreshen-qytetari-mustaqet-m-i-hoqi-vettingu-rama-t-i-hoqi-gruaja-jo-lu-ja-47444" }