INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
S’dini të bëni foto të bukura? Ja cila pozë do jetë TRENDI i kësaj vere në INSTAGRAM dhe bëni mirë ta keni një foto të tillë! [FOTO]

S’dini të bëni foto të bukura? Ja cila pozë do jetë TRENDI i kësaj vere në INSTAGRAM dhe bëni mirë ta keni një foto të tillë! [FOTO]

Publikuar më: 12:52 12-06-2019

Rrjetet sociale janë bërë një pjesë e pandarë e jona dhe fatkeqësisht e kemi shumë të vështirë të ndahemi nga to. Pavarësisht se na marrin shumë kohë dhe janë bërë pothuajse të gjitha njësoj, prapë i kushtojmë një rëndësi shumë të madhe.

Është bërë e zakonshme tashmë në të gjithë botën që një stil i veçantë, të kthehet në trend nëpërmjet rrjeteve sociale, sidomos Instagram-it, rrjetit më të madh të shpërndarjes së fotografive.

Një trend i ri me fotografi është përhapur në internet dhe për këtë duhet të falenderojmë femrat VIP-e.

Bëhet fjalë për pozën flamingo sipas revista class dhe thjeshtë duhet të ngrini njërën këmbë lart dhe tjetrën ta mbani në tokë, e në këtë mënyrë krijohet forma e trekëndëshit. Ky pozicion është bërë mjaft i famshëm në Instagram, sepse i bën vajzat të duken më provokuese, por mund të fshehë edhe ndonjë defekt të këmbëve. Pra, tashmë e dini sekretin e fotove sensuale në verë: Thjesht flamingo!

collagefer.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.009174108505249
    array(1) { ["section"]=> string(134) "s-dini-te-beni-foto-te-bukura-ja-cila-poze-do-jete-trendi-i-kesaj-vere-ne-instagram-dhe-beni-mire-ta-keni-nje-foto-te-tille-foto-96074" }