INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
S’duhet humbur! Enca del “live” në INSTAGRAM, shoku i ngushtë i Noizyt “e fëlliq”, këngëtarja ia kthen kështu: Hajde... [VIDEO]

S’duhet humbur! Enca del “live” në INSTAGRAM, shoku i ngushtë i Noizyt “e fëlliq”, këngëtarja ia kthen kështu: Hajde... [VIDEO]

Publikuar më: 20:02 30-04-2018

Edhe pse ajo nuk flet më me Noizyn, miqtë e tij “se lënë rehat”!

Enca është një ndër këngëtaret më të mira shqiptar e cila bëri “namin” me grupin OTR, por më pas kishte një mosmarrëveshje me Noizyn dhe u largua nga labeli ku bënte pjesë. Ajo nisi karrierën solo, një karrierë po aq të suksesshme sa gjatë kohës kur ishte “QUEEN of OTR” dhe këngët e saj kanë gjeneruar shumë klikime në YouTube e fansat i janë rritur ndjeshëm. E shohim gjatë gjithë kohës nëpër koncerte sa në një shtet në një tjetër dhe së fundmi ka ndaluar në Gjermani.

Ajo ka dalë “live” në Instagram ditën e sotme ku u tregoi peizazhin ku ndodhej dhe pyeti ndjekësit e saj për emrin e qytetit ku ndodhej dhe ai që do e gjente këngëtarja do i bënte “Follow back”. Në listën e shumë të komentuese ishte edhe miku i ngushtë i Noizyt i njohur me emrin “Don Vidi”.

Ai i tha Encës se nuk ajo nuk ishte në asnjë vend special duke marr shkas nga pamja, por më pas e gjeti përgjigjen kur tha “Dusseldorf”. Enca ia konfirmoi këtë duke i thënë: “E gjete o burrë, hajde duku ndonjëherë”.

Më pas ai i thotë “ika o uk se spata terezi”, ndërsa Enca i thotë “hajde këtëj se ashtu janë ca muhabete”.

Po, duhej edhe një puthje në fund!

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0026838779449463
    array(1) { ["section"]=> string(120) "s-duhet-humbur-enca-del-live-ne-instagram-shoku-i-ngushte-i-noizyt-e-felliq-kengetarja-ia-kthen-keshtu-hajde-video-56827" }