INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Se dinim! Çfarë e lidh të dashurën e Ronaldos me atë të Malumës? Shihni detajin! [FOTO]

Se dinim! Çfarë e lidh të dashurën e Ronaldos me atë të Malumës? Shihni detajin! [FOTO]

Publikuar më: 20:56 08-11-2018

Ronaldo është yll në fushë ndërsa në tribunë ajo që shkëlqen është e dashura e tij Georgina Rodriguez. Modelja 24-vjeçare, nënë e një vajze me Ronaldon, nuk mungon thuajse kurrë në ndeshjet e të dashurit të saj teksa e suporton me prezencën e saj. Në një foto të postuar në Instagram ku ka grumbulluar mbi 1 milion like, Georgina shkruan:

“Duke mbështetur Juventusin dhe zemrën time.”

Ajo ka marrë shumë komente, por neve na tërhoqi vëmendjen komenti i të dashurës së këngëtarit Maluma, Natalia. Kjo e fundit e ka quajtur “Mbretëreshë” Georginën që do të thotë se ato të dyja janë mikesha të mira.

ginaddrt.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0079240798950195
    array(1) { ["section"]=> string(88) "se-dinim-cfare-e-lidh-te-dashuren-e-ronaldos-me-ate-te-malumes-shihni-detajin-foto-78092" }