INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Së shpejti Luana Vjollca këngë popullore? Këngëtari shqiptar i nxjerr SEKRETIN moderatores [FOTO]

Së shpejti Luana Vjollca këngë popullore? Këngëtari shqiptar i nxjerr SEKRETIN moderatores [FOTO]

Publikuar më: 15:08 09-05-2018

Pas i kalli të gjithë me BENZINA, Luana Vjollca si duket shumë shpejt pritet të na surprizojë me projektet e reja. Dhe një ndër bashkëpunëtorët që moderatorja do ketë në projektet muzikore është Bujar Qamili. Këtë e ka zbuluar vetë këngëtari në në një intervistë të dhënë së fundmi në "Radio Shkodra", madje jo vetëm një këngë por plot 3 të tilla.

"Luana më ka thirrur në një drekë dhe aty më ka bërë propozimin e saj për bashkëpunimin muzikor. Do të jenë 3 këngë remix të Luanës që do ti këndojmë sëb ashku dhe besoj se do të kemi një sukses. Luana më ka premtuar se me këtë bashkëpunim do t’ia kalojmë suksesit që pata me Mateusin. Luana ka marrë përsipër gjithçka dhe besoj se do të jetë një prej bashkëpunimeve më të suksesshme gjatë kësaj vere. Unë jam i hapur për bashkëpunime dhe aq më tepër me Luanën besoj se jemi të gjithë dakord se ia vlen", u shpreh Bujar Qamili./intv.al/

26872601_183438822249755_5586626754052620288_n.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0034279823303223
    array(1) { ["section"]=> string(100) "se-shpejti-luana-vjollca-kenge-popullore-kengetari-shqiptar-i-nxjerr-sekretin-moderatores-foto-57819" }