INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sërish ndërprerje energjie, ja zonat ku do të ''fiken'' dritat në Tiranë

Sërish ndërprerje energjie, ja zonat ku do të ''fiken'' dritat në Tiranë

Publikuar më: 17:45 15-05-2019

OSHEE njofton për një tjetër ndërprerje të energjisë në kryeqytet. Në datën 17 maj disa zona në Tiranë do të mbesin pa energji elektrike. Ndërprerja e energjisë do të bëhet në disa zona me afat  nga ora 08:00-16:00.

Stakimi i energjisë elektrike do bëhet për shkak të punimeve që po kryen OST-ja në Nënstascionin Tirana 1 tek Zogu i Zi.

“Për shkak të punimeve të OST në  N/st Tirana 1 (Zogu Zi), më 17 maj do të stakohet energjia në orën 08:00-16:00 për zonat:Pallati i Sportit “Asllan Rusi”, pallatet pranë karburant “Kastratit” tek Zogu i Zi, rruga “Artan Lenja”, pranë ish-fushës së Aviacionit, Lapraka, rrugët “Pandi Dardha”, “Mati Logoreci”, “Vangjel Noti” dhe zona rreth Spitali Ushtarak”-njofton OSHEE.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0068330764770508
    array(1) { ["section"]=> string(73) "serish-nderprerje-energjie-ja-zonat-ku-do-te-fiken-dritat-ne-tirane-93881" }