INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shihni si e komenton kjo fanse foton e Luana Vjollcës ku shihet me bikini braziliane, reagon moderatorja [FOTO]

Shihni si e komenton kjo fanse foton e Luana Vjollcës ku shihet me bikini braziliane, reagon moderatorja [FOTO]

Publikuar më: 21:48 03-07-2018

Luana Vjollca eshte nje ndër moderatoret me te pelqyera ne Shqipëri, por tashmë edhe një këngëtare, e cila shumë shpejt depërtoi në industrinë muzikore. Kënga e saj e fundit, në bashkëpunim me këngëtarin Bujar Qamili doli një sukses I vërtetë. Kënga dëgjohet në lokale të ndryshme, në radio, në dasma të ndryshme, me pak fjalë ngado.

Së fundmi bukuroshja po shijon pushimet dhe ka zgjedhur vendin ideal, në Mikonos. Ajo postoi edhe një foto ku shihet me bikini, ku vlen të thuhet duket vërtet seksi. Por mënyra e pozimit ka bërë që një fanse ta komentojë kështu:

"Ke shku n'deti mu flladit se shume nxehte kur i sheh 5.3 milly aty"

Ndërsa Luana tregon se vertet ky është 'mood'-i i saj duke thene: "Haaaa pooo..."./intv.al/

dacf9f36-11c2-4a34-9fba-4fedf79c3ac8.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0088160037994385
    array(1) { ["section"]=> string(114) "shihni-si-e-komenton-kjo-fanse-foton-e-luana-vjollces-ku-shihet-me-bikini-braziliane-reagon-moderatorja-foto-63681" }