INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Shikoni si reagojnë anglezët kur dëgjojnë këngëtaret SHQIPTARE, i gjejnë sozinë Kidës [VIDEO]

Shikoni si reagojnë anglezët kur dëgjojnë këngëtaret SHQIPTARE, i gjejnë sozinë Kidës [VIDEO]

Publikuar më: 23:17 06-12-2017

Si dhe tregojnë se këto shqiptare kanë krijuar trende në Angli…

Sapo shikojmë kur shqiptarët e njohur hasin sukses të gjithë bëhemi krenarë dhe bashkohemi për t’i mbështetur. Dy të rinj anglezë kanë vendosur që në kanalin e tyre të YouTube të bëjnë një reagim për këngëtaret shqiptare pasi shumë shqiptare ua kishin kërkuar këtë reagim. Ata gjithashtu kanë gjetur edhe një “moter binjake” për Kiden, si dhe tregojnë se xhupi i Era Istrefit u bë trend edhe në Angli. Shikoni reagimin e tyre në videon me poshtë./intv.al/

Article Logic
Execution time: 0.00076198577880859
array(1) { ["section"]=> string(84) "shikoni-si-reagojne-anglezet-kur-degjojne-kengetaret-shqiptare-i-gjejne-sozine-44152" }