Lind këngëtarja e njohur [FOTO]

Saturday, 29 April 2017 18:53
“Ne gjithmonë do të jemi qetësia jote në stuhi. Të duan shumë Mami dhe Babi”, shkruan këngëtarja.

Pajtohen Noizy dhe Enca? Festojnë së bashku... [FOTO/VIDEO]

Saturday, 29 April 2017 17:29
Më në fund ndodhi ajo që prisnim…

Roberto Cavalli shfaq interes për artisten shqiptare, përgjigja e saj të lë pa fjalë [FOTO]

Saturday, 29 April 2017 14:29
Beatrix Ramosaj është një ndër vajzat më të përfolura në showbiz-in shqiptar, sidomos pas ndarjes nga i dashuri.

Olta Gixhari në gjyq me vajzën e deputetit shqiptar, fiton 5500 euro dëmshpërblim

Saturday, 29 April 2017 11:01
Një reklamë, e realizuar gjatë vitit 2014 është bërë shkak i një konflikti mes aktores së mirënjohur Olta Gixhari dhe…

Genta Ismajli ju duket seksi? Ju nuk keni parë akoma motrën e saj [FOTO]

Friday, 28 April 2017 17:42
Genta Ismajli është një ndër këngëtaret më seksi të showbiz-it por ju nuk keni parë ende motrën e saj.

Sa ndikon syri i publikut tek jeta e Julka Gramos? [VIDEO]

Friday, 28 April 2017 17:18
Jemi në nje vend ku ka shumë paragjykime por sa ndikon syri i publikut tek jeta e Julka Gramos?

Sa ka ndryshuar stili i Julka Gramos pasi është bërë mama? [VIDEO]

Friday, 28 April 2017 17:05
A ju kujtohet Julka dhe stili i saj i veçante?

Do habiteni se cili ka qenë ndryshimi i Julka Gramos që i krijoi konflikte familjare [VIDEO]

Friday, 28 April 2017 16:37
Habit Julka shikoni çfarë ka bërë që krijoi konflikte familjare...

Do shokoheni nga këto foto të nxehta të Noizyt me 3 femra [FOTO]

Friday, 28 April 2017 16:17
Këto foto të nxehta me siguri as Noizy nuk i mban mend…

Sara Hoxhën e zë vapa, shikoni çfarë bën… [VIDEO]

Friday, 28 April 2017 15:31
Sara Hoxha na tregon sesi freskohet…

Erisa Xhixho: “Pas lindjes së djalit ndryshova dhe fjalimet e mia”

Friday, 28 April 2017 13:27
Erisa Xhixho tregon jetën mes politikës dhe familjes. 

Ja si reagon Tuna pas dhunës në Maqedoni [FOTO]

Friday, 28 April 2017 12:05
Shikoni sesi ka reaguar kengetarja nga Shkupi, Tuna.
radio TV
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll