Klea Huta dhe Elgit Doda në lidhje? Kështu përgjigjet këngëtari

Sunday, 24 September 2017 21:54
Sado të mundohen ta mbajnë të fshehtë lidhjen e tyre, shume gjera i tradhëtojnë.

Elvana Gjata mahnit me postimin e fundit [FOTO]

Sunday, 24 September 2017 21:07
Seksi dhe shumë e veçantë…

Shikoni si Kallashi bën “twerk” para Noizyt, “çmend” rrjetin [VIDEO]

Sunday, 24 September 2017 20:05
Epo kjo është ajo që Kallashi di të bëjë më mirë, tani bën “twerk” para Noizyt…

Ky është mashkulli që “Zogu i Tiranës” do ja jepte me gjithë qejf [FOTO]

Sunday, 24 September 2017 19:08
Ky është mashkulli që nuk i reziston dot “Zogu i Tiranës”…

Veshjet me të cilat Kylie Jenner është shfaqur për të fshehur shtatzaninë e saj [FOTO]

Sunday, 24 September 2017 19:02
Tashmë të gjithë flasin se Kylie Jenner është shtatzënë katër muajshe. 20-vjeçarja është në pritje të fëmijës së saj të…

Shikoni duetin e transgjinores Linda Rei dhe Nora Istrefit [VIDEO]

Sunday, 24 September 2017 19:00
Dhe kujt ja priste mendja se dhe Linda Rei këndon… Shikoni duetin mes saj dhe Nora istrefit.

Scott Disick “hakmerret” ndaj Kourtney Kardashian dhe Justin Bieber! Puthje pasionante me ish të dashurën seksi të këngëtarit kanadez [VIDEO]

Sunday, 24 September 2017 16:22
Justin Bieber dhe Kourtney Kardashian janë kapur disa herë “mat” me njëri-tjetrin dhe në shumicën e rasteve në kishë, por…

Pas dashurisë dhe ndarjes, ja çfarë bën Armela për Damianon [FOTO]

Sunday, 24 September 2017 14:35
Ishin një ndër çiftet më të përfolur brenda shtëpisë së Big Brother dhe shumë të komentuar ishin edhe jashtë saj.…

“Vajza e valleve” Lori Hoxha e “djeg” në dasëm, komenti i Sarës nuk pritej! [FOTO]

Sunday, 24 September 2017 13:32
Dasmat e bukura nuk paskan fund në vendin tonë! Musa Kastrati, djali i Shefqet Kastratit, një prej biznesmenëve më të…

Kylie Jenner shtatzënë, ish i dashuri Tyga çudit me reagimin e tij [FOTO / VIDEO]

Sunday, 24 September 2017 12:43
Dje lajmi që Kylie Jenner është shtatzënë erdhi si “bombë” dhe do të gënjenim nëse nuk do pranonim që u…

U tha që nuk do bëjnë muaj mjalti, por Getoari dhe Marina “arratisen” për në këtë shtet. Ju bashkohet edhe... [FOTO]

Sunday, 24 September 2017 12:06
Dasma e tyre madhështore në gjirin e Lalëzit ishte e ngjashme me një film të shndërruar në realitet. Pas dasmës…

Noizy-t i ndodh ky incident në aeroport, por shihni si “shpëton” ai [FOTO]

Sunday, 24 September 2017 10:57
Koha është flori për Noizy-n sepse gjatë gjithë kohës e shohim nëpër koncerte, studio e nëpër aeroporte. Mirëpo të jesh…
radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll