Me kë po pushon Kida në Turqi? [FOTO]

Sep 02, 2016

Pas një vere shumë të ngarkuar e të lodhshme njëkohësisht, artistët kanë nisur pushimet. Ndër të parët është këngëtarja e talentuar Kida, e cila edhe këtë vit ashtu si vitin tjetër ka zgjedhur të relaksohet në Turqi. Sigurisht që jo vetëm, por me shoqen e saj të ngushtë Rejlla, e cila nuk e shoqëron atë vetëm gjatë pushimeve Kidën, por edhe gjatë koncerteve.

Përtej kësaj në fotot e fundit të publikuara në Instagram, na bie në sy se artistja 18 vjeçare shfaqet shumë tërheqëse në bikini. Gjithashtu duke iu referuar fotove të saj, duket se po ia kalon shumë mirë, dhe mezi po presim për projektet e rradhës.

 

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll