Zgjedhje 2017

  Bleona këtë fundvit ka një quizz për ne. Zbuloni cili është mashkulli [FOTO]

  Dec 27, 2016

  Bleona është ndër këngëtaret që nuk bën dallim mes vetes dhe personazheve të showbizz-it  botëror.

  Pas eksperiencave të shumta të njëjta me ta, nëpërmjet fotos së fundit ajo  i vë në lëvizje të gjithë për të gjetur mashkullin  misterioz  të  veshur me një unifromë të Secret service (shërbimi sekret) të cilit ia ka mbuluar fytyrën. Gjithsesi  këngëtarja  sërish e ka kaluar vëmëndjen tek fakti se ka  punësuar mashkullin në fjalë të cilit nuk pranon t’i zbulojë as emrin.  Thua të ketë filluar të ndihet e pasigurtë me jetën e saj publike?

  bleona.png

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll