Aktori i njohur del hapur me deklaratën e tij pas vdekjes së yjeve botërorë : “Zot të lutem merr edhe Trumpin” [FOTO]

Dec 30, 2016

Këtë periudhë shumë yje botërorë janë ndarë nga jeta dhe të fundit ishin nënë dhe bijë, aktorja Carrie Fisher dhe nëna e saj Debbie Reymnold si dhe këngëtari George Michael.

Pas vdekjes së tyre reagimi i aktorit amerikan Charlie Sheen ka tërhequr vëmendjen e mediave.  

fc_bb.jpg

Ai nëpërmjet një statusi  i është lutur Zotit që i  radhës që do të marrë te jetë Presidenti i Amerikës, Donald Trump. “Zot të lutem, të radhës merr Trump-in”, shkruan ai.

charlie.png

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll