Të pasmet e Kylie Jenner më bombastike se asnjëherë tjetër! [FOTO]

Jan 04, 2017

Vit i Ri, por Kylie Jenner nuk e ka ndërmend të ndryshojë! 19 vjeçarja nuk është fare e turpshme për të treguar asetet e saj në rrjetet sociale, dhe në fakt është një ndër gjërat që di të bëjë më mirë. Kylie dhe shoqja e saj më e mirë, Jordyn Ëoods, shijuan kohën me diell në mënyrën më të mirë të mundshme, jashtë, në pishinë, me rroba banjo të njejtë “Zuma”.   Bukuroshja e familjes Kardashian-Jenner, ka postuar disa foto në Instagram, dhe ajo çfarë na bën më shumë përshtypje, është tendenca për të treguar të pasmet e saj bombastike. Ajo i jep kameras një shkëlqim verbues dhe të zjarrtë njëkohësisht, me flokët e saj të gjatë e të errët.

Kylie duket me të vërtetë shumë sexy, por fansat po i mundon pyetja nëse e dashura e Tyga ka vënë dorë në të pasmet e saj, pasi duken më të mëdha se asnjëherë! 19 vjeçarja mesa duket ka nga një dhuratë për çdo ditë për fansat e saj, pasi ajo postoi një tjetër foto përvëluese, por këtë herë jo duke reklamuar të pasmet.

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll