Zgjedhje 2017

  Qëlloi me armë, Noizy përfundon në polici

  Jan 09, 2017

  “M’thirrin Noizy, policia m’vjen përmas”. Para disa ditësh është publikuar një video në rrjetet sociale e Noizyt, ku ai shfaqet duke qëlluar me armë, por pas kësaj nuk ka patur asnjë reagim nga policia. “Detyrën” e policisë e ka bërë pikërisht motra e Stresit, e cila ka akuzuar policinë se pse vëllai i saj është shpallur në kërkim dhe Noizy jo.

  “Panorama” bën me dije se pas gjithë kësaj, reperi Rigels Rajku është shoqëruar ditën e sotme gjatë mbrëmjes nga Policia e Durrësit, për të dhënë shpjegimet e duhura. 

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll