Bleona i kërkon moderatorit shqiptar t’i gjejë burrë [FOTO]

Jan 11, 2017

Bleona është tip i hapur dhe nuk ngurron të kërkojë burrë as publikisht.

Këtë ka bërë pasi Ermal Mamaqi postoi një lajmërim për portalin ‘www.lidhjeserioze. com” që do të hapet së shpejti dhe që tenton të krijojë njohje serioze mes femrave dhe meshkujve. E para që i është përgjigjur thirrjes ka qenë këngëtarja Bleona Qereti e cila ka çuditur të gjithë kur  është shprehur : “Ja direkt tani, sa mirë që ma the”. Megjitahtë, deri tani nuk kemi ndonjë të re nga sektori i dashurisë për Bleonën. 

 

15977142_1433276193371884_2117519179054624950_n.jpg

 

15965471_1433276103371893_1730884772689271204_n.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll