Zgjedhje 2017

  Bebe Rexha “torturon” veten dhe fansat nga palestra! [VIDEO]

  Jan 11, 2017

  Bebe Rexha nuk di të sjellë vetëm superhite, por edhe video “torturuese” për fansat. Ajo nuk është asnjëherë e turpshme për të treguar linjat e saj trupore, të cilat sigurisht i ka formuar falë punës së palodhshme në palestër. Epo nuk është e lehtë të qëndroësh një yll.

  Bebe ka publikuar disa video dhe foto në Instastory, ku ka ndarë me fansat disa nga ushtrimet e saj në palestër, pikërisht ato që formojnë të pasmet.

  Tashmë është mëse e qartë se pas kësaj bukurosheje gjithmonë në formë, fshihet vetëm “punë, punë dhe shumë punë”. 

   

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll