Zgjedhje 2017

  Klani Kardashian në Costa Rica, ja kush mungon… [FOTO]

  Jan 27, 2017

  Familja më e famshme e rrjeteve sociale është nisur për në Costa Rica me pushime por duket se jo të gjithë do jenë prezent.

  Kourtney ka zbritur nga avioni privat me të birin në krah dhe ka qenë e shoqëruar nga dy fëmijët e tjerë të rritur, por i shoqi Scott Disick nuk duket gjëkundi. Po ashtu edhe motra Kim është ngjitur në bordin e avionit privat me dy fëmijët e saj por Kanye nuk duket se i është bashkuar. A mos janë këto pushime ekskluzive vetëm për motrat Kardashian apo diçka nuk po shkon si duhet?!

   

  1.jpg

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll