Pajtohen Soni Malaj me Tunën? Ja kush e hodhi hapin e parë [FOTO]

Mar 23, 2017

Dy ish-anëtaret e jurisë së X Factor kishin një mosmarrëveshje gjatë këtij spektakli që solli disntacimin mes tyre.

Por kjo mund të jetë e shkuar dhe e harruar për dy këngëtaret bukuroshe, pasi më në fund kemi një shenjë të thyerjes së akullit. Të paktën publikisht pasi nuk dihet kurrë se ç’mund të ketë ndodhur larg syve të publikut, përfshirë një rregullim paraprak të marrëdhënievemes tyre. Soni ka postuar një foto throëback në Instastory ku shfaqet përkrah Tunës në prapaskenat e X Factor. Kaq duket e mjaftueshme për të treguar që gjithçka është rregulluar dhe nuk ka më “bad blood”. 

sonima.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll