Pornhub feston 10-vjetorin e Kim si pornostare, publikon sekuencën e fortë nga video porno! [FOTO +18]

Mar 31, 2017

Javë e shënuar për Kim K, pasi plotësohet plot një dekadë që nga video e saj e parë pornografike!

Plot 10 vite më parë ajo debutoi si pornostare me videon që do ta kthente në një yll absolut, duke i hapur rrugën për t’u bërë ajo që është sot. Me fjalë të tjera, një nga personat më me influencë në botën e spektaklit, rreth të cilës sillen mediat rozë. Është faqja e njohur porno, Pornhub, ajo që e sjell në vëmendje këtë rast për faktin se pikërisht kjo e fundit e transmetoi për herë të parë. Pornhub ka publikuar në Twitter një shkrepje të Kim gjatë videos porno, por pjesa më ngacmuese është fakti se i referohet asaj si “pornostarja e tyre numër 1”. Jemi të bindur që Kim-it nuk do t’i pëlqejë, veçanërisht pasi fitoi gjyqin me Vivid Entertainmet për publikimin e videos, por fundja, të gjithë e dimë që në të vërtetë ishte ajo vetë që kërkoi ta nxirrte. Dhe duke parë ku është sot, duhet të themi që ishte goxha lëvizje.

kimhub.png

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll