Fundi tepër i shkurtër, Dua Lipa “ulet” shumë! [FOTO]

Apr 08, 2017

Këngëtarja me origjinë shqiptare performoi mbrëmë në Berlin dhe dhuroi një shfaqje të nxehtë!

Artistja e talentuar ka postuar një foto nga spektakli që dha mbrëmë për publikun gjerman dhe duhet thënë se bileta që paguan ia ka vlejtur çdo qindarkë. Veshja e saj ishte tepër e shkurtër për t’u ulur më shumë se ç’duhet, megjithatë kjo nuk e ndaloi bukuroshen 22 vjeçare. Gjatë performancës së saj dukshëm të ndjerë, ajo nuk rezistoi pa u ulur në gjunjë edhe pse veshja nuk ia lejonte plotësisht. Kështu të pasmet e saj ishin lehtësisht të dukshme për radhën e parë të publikut, apo për blicet e kamerave. Për fat të mirë getat ia mbuluan “lëkurën” edhe pse e bënë të dukej më seksi duke stimuluar imagjinatën e ndjekësve të Duas. Në mbishkrimin e fotos ajo vendosi fjalët “faleminderit Berlin”, por për ne do qëndronte më shumë “faleminderit Dua Lipa”.

dua-berlin.png

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll