Zgjedhje 2017

  Shikoni kush janë baballarët më seksi të showbiz-it shqiptar [FOTO]

  Apr 12, 2017

  Po ju si mendoni a janë këta baballarët më seksi të estradës shqiptare?!

  Edhe pse nuk duken si ne moshë për baballarë këta 5 personazhe janë në forme të shkëlqyer dhe akoma shumë femra i kanë fiksim. Disa prej tyre janë bërë babi që në moshë të vogël dhe tani vazhdojnë të jenë në top formë dhe të suksesshëm. Në emisionin Fun Day me moderatore Fatma Methasanin u fol se kush janë 5 baballarët më seksi./intv.al/

  Personazhet që u bënë pjesë e këtij Top5 janë:

  1)Robert Berisha dhe vajza e tij, Rene

  WhatsApp_Image_2017-04-12_at_09.18.10_1.jpeg

  Noizy dhe vajza e tij, Leandra

  WhatsApp_Image_2017-04-12_at_09.18.09.jpeg

  3)Gert Vaso dhe  Roan

  WhatsApp_Image_2017-04-12_at_09.18.10.jpeg

  4)Alban Skenderaj dhe vajza e tij, Amel

  WhatsApp_Image_2017-04-12_at_09.18.11.jpeg

  5)Blero dhe vajza e tij, Tara

  WhatsApp_Image_2017-04-12_at_09.18.09_1.jpeg

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll