Nuk është as Dua, as Bebe, as Era, një tjetër këngëtare shqiptare në Coachela [FOTO]

Apr 18, 2017

Shqipëria dhe Kosova mburret me suksesin e tyre ndërkombëtar.

Por jo vetëm Bebe Rexha, dafina Zeqiri apo Era Istrefi ishin të pranishmenë festivalin “Coachela’. Një tjetër emër  më i ri në muzikë, ka prekur dhe shijuar atmosferën e këtij festivali. Anxhelina Hadërgjonaj ka tërhequr mjaft vëmëndje me praninë e saj edhe për veshjen seksi që kishte zgjehdur posaçërisht për t’iu pështatur atmosferes së “Coachela”. \intv.al\

anxhelinalogo.jpg

17494947_1920599511510337_2721192803735437312_n.jpg

 

bebe_rexha.png

 

Untitled.png

 

eraaaa.png

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll