Zgjedhje 2017

  Marina Fara çmend rrjetin me format bombastike [FOTO]

  Apr 21, 2017

  Marina Fara provokon sërish me foto seksi.

  Vajza e këngëtares së njohur shqiptare, Eli Faras, Marina ka goditur me një foto të postuar insta story në profilin e saj në Instagram. Ajo ka treguar linjat seksi që ka, si dhe gjoksin bombastik. Marina padyshim është ndër femrat më të përfolura dhe më seksi shqiptare./intv.al/

  WhatsApp_Image_2017-04-21_at_11.37.35.jpeg

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll