Kendall Jenner bën një deklaratë të fortë me bluzen e saj prej 700 dollarësh! [FOTO]

Apr 21, 2017

Dhe çfarë është më e rëndësishmja, a ia vlen kjo bluze për 700 dollarë?

Ajo zakonisht nuk bën deklarata politike, por këtë herë i habiti të gjithë. Zakonisht është shumë e rezervuar kur vjen puna për fjalët, ndërkohë që në të shumtën e herëve lë pamjen dhe hiret e saj që të flasin. Megjithatë kësaj radhe bukuroshja 21 vjeçare veshi një bluze të bardhë Dior me deklarata mbi feminizmin. “Të gjithë ne duhet të jemi feministë” shkruhej në bluzen që vlente plot 700 dollarë. Tani, Kendall nuk duket aspak keq dhe nuk duam ta kthejmë në një çështje standartesh, si dhe jemi të bindur që fjalët kanë vlerën e tyre, por a vlen kjo bluze vërtetë 700 dollarë thjesht për shkak të emrit Dior? Mesa duket po.

kendalljay1.jpg

kendalljay.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll