Zgjedhje 2017

  Era Istrefi përvëlon më shumë se Pizza! Tregon sërish të pasmet seksi [FOTO]

  Apr 21, 2017

  Era është kthyer në një sensacion tashmë dhe i vuri pikat mbi i me prezantimin e saj fantastik në festivalin më të madh muzikor Coachella. Çdo foto e publikuar nga ajo bën “boom” dhe nuk mund të bënte përjashtim kjo e fundit. Era ka ndarë me fansat një fotografi në Instagram, ku shfaqet me bikini pranë një pishine teksa ha një picë. Këngëtarja shqiptare gëzon linja trupore për tu admiruar dhe sigurisht që nuk mund të mos i vëmë re të pasmet e saj seksi të cilat kanë marrë goxha vëmendje.

   

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll