Shikoni çfarë dhurate i bën Katy Perry, Rita Orës [FOTO]

Apr 25, 2017

Nuk pritej kjo dhuratë , reagon Rita Ora duke…

Duket se Katy Parry dhe Rita Ora duhet të jenë mikesha të mira. Katy Perry tanimë ka një linjë këpucesh të sajën, dhe kështu ka vendosur t’i bëjë nje dhurate shoqes së saj shqiptare një palë këpucë, ngjyrë bojëqielli, shumë të bukura dhe të modës së fundit. Me siguri Katy do ketë parë fotot e Orës në eventin ne Kinë, ku Rita ishe e veshur me ngjyrën bojëqielli.Rita reagoi direkt sapo i erdhi dhurata në Insta Story përmes një video, dhe ndihej shumë e lumtur që Katy e kishte vlerësuar./intv.al/

rit_ss.jpg

WhatsApp_Image_2017-04-25_at_00.28.31_1.jpeg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll