Moderatorja i prek gjoksin Roza Latit, shikoni reagimin e saj [FOTO/VIDEO]

May 11, 2017

Edhe kjo moderatore nuk mundi t’i rezistonte gjoksit të “ri” te Roza Latit, ja reagimi i kësaj të fundit…

Bukuroshja Fatma Methasani dhe Roza Lati janë dy ndër moderatoret më IN të momentit. Dy prezantueset janë mikesha të mirë dhe eventi i ditëlindjes së mikut të tyre dhe 3-vjetorit i Revistës “Who”, i ka bashkuar të festojnë së bashku. Por moderatorja e emisionit “Fun Day” në IN Tv, Fatma Methasani ka postuar në instagramin e saj, një story ku shihet bashkë me Roza Latin, shkruan intv.al. Ajo po prek gjoksin e “ri” të moderatores Lati , duket se Fatma ishte shumë kureshtare të prekte gjoksin e “ri” të Rozës, e cila reagoi duke qeshur. Vajzat duket se kanë kaluar shumë mirë në eventin e mikut të tyre./intv.al/    

fatma_insta.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll