Ja kush janë 5 këngëtaret shqiptare që u zhveshën të parat në skenë [FOTO]

May 11, 2017

Këto janë 5 këngëtaret, të cilat patën guximin të zhvishen në skenë para të gjithave dhe thyen tabu në Shqiperi.

Disa nga këngetaret shqiptare tani nuk e kane fare problem te zhvishen para kamerave apo para publikut por ato duhet t’iu “falenderohen” këtyre 5 personazheve të cilat janë pjesë në këtë Top5,shkruan intv.al. Në emisionin “Fun Day” në IN Tv me moderatore Fatma Methasani u fol për këto 5 vajza të famshme të cilat thyen tabu të parat para të gjitha kengetareve të tjera në kohën ku pjesa tjetër e këngëtareve nuk guxonin të zhvisheshin në atë kohë./intv.al/

Bleona Qereti

Bleona-Qereti.jpg

 

Zaimina Vasjari

zajmina.jpg

 

Çiljeta Xhilaga

normale_1357.jpg

 

Adelina Ismaili

2643997902_2.jpg

 

Inis Gjoni

7.jpg

 

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll