Brenda shtëpisë luksoze të familjes Hoxha [FOTO]

May 16, 2017

Një shtëpi luksoze ku diamanti në këtë foto është London Noor.

London Noor është kthyer në personazh që në momentin e ardhjes të tij në jetë. Sara Hoxha dhe Ledion Liço, janë treguar prinder shume te kujdesshem dhe te dashur.  Por ai më së shumti publikohet në rrjetet socoale të tezes së tij, Lori Hoxha, shkruan intv.al. Në këtë foto të publikuar së fundmi prej saj kuptohet që koha ik shumë shpejt. Në këtë foto bie në sy dhe ambienti përreth, ku gjërat e luksit nuk mungojnë dhe diamante në këtë foto me padyshim është London Noor./intv.al/

18492285-10208975922571432-1269790335-n_1494923863-3341679.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll