Bebe Rexha “i vjedh” grimierin personal Kim Kardashian-it [FOTO/VIDEO]

Jun 24, 2017

Deri më sot Bebe Rexha dhe Kim Karadhian nuk kishin asgjë të përbashkët.

Por si duket, tani e tutje do të jetë grimieri personal i yllit të reality shoë-t, Kim Kardashian, Mario ai që do t’i bashkojë vajzat . Ky i fundit u bë mjaft i njohur edhe për publikun shqiptar për shkak të videove me Kim duke u kthyer edhe ne një ndër grimierët më të lakmuar nga femat e showbiz-it. Por së fundmi duket se Mario është vënë “në shënjestër” të këngëtares me origjinë shqiptare, Bebe Rexha. Ka qenë kjo e fundit e cila mbrëmjen e kaluar postoi një video dhe ku spikati komenti i Marios i cili e pyeste se ku po shkonte. “Po vij për tek ti”, ia kthen Bebe. /intv.al/ 

19250902_10211431547257672_2035140520_n.jpg

??? #TheWayIAre

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll