Ai pohoi se kishte patur marrëdhënie me të, ja çfarë thotë sot Adelina Berisha për Noizy-n [FOTO\VIDEO]

Jul 10, 2017

Me siguri reperi nuk ishte treguar ndonjëherë më i sinqertë se kaq pasi pranoi publikisht se kishte patur marrëdhënie intime me disa nga vajzat e shoëbiz-it shqiptar, madje duke i përmendur edhe me emra. Dhe njëra prej tyre ishte edhe Adelina Berisha. Këngëtarja atëherë ishte shumë e irrituar me atë që 30 vjeçari kishte shprehur ndërsa  sot.... Sot Adelina nuk mban më mëri ndaj Noizyt. Madje edhe kur e vënë të zgjdhe mes tij dhe Ledri Vulës këngëtarja zgjedh reperin e “100 Kile” si të preferuarin e saj. Këtë nuk e prisnim!

axreewrt.png

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll