EKSKLUZIVE: Jonida Aliçkolli, Shtatzënë!

Jul 14, 2017

Moderatorja dhe prezantuesja e njohur Jonida Aliçkolli bëri një rrëfim shumë interesant në INterview.

E ftuar nga Kelvi Kadilli, radiofolësja simpatike, tashmë mami dhe bashkëshorte, tregoi se ishte sërish shtatzënë. Sigurisht kjo nuk e ndaloi të luante lojën “Sex me…” Ndiqni intervistën e plotë më poshtë.

 

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll