Nuk do ta besoni! Era Istrefi bashkëpunim me një ndër reperat më të famshëm në botë [FOTO]

Jul 16, 2017

Era Istrefi ‘ia merr kalanë nga brenda’ Dafina Zeqirit?! E pabesueshme por e vërtetë, Era Istrefi bashkëpunim me një ndër reperat më të famshëm në botë

“Bon Bon” ishte “bileta” e këngëtares Era Istrefi që i siguroi vëmendjen e të gjithë mediave botërore. Dhe as më pak e as më shumë se vetë revista prestigjoze, Forbes.  Gjatë intervistës së dhënë, këngëtarja e njohur shqiptare u cilësua si ylli i ardhshëm i muzikës pop. Një vlerësim tepër i rëndësishëm për një vajzë të re që po ngjit pak e nga pak hapat e karrierës së saj ndërkombëtare.  Kënga e saj “Redrum” ka arritur 25 milion klikime në vetëm 4 muaj. Por ajo qe te gjithe kemi pritur ishte projetkti I saj I rradhes ku Forbes ka zbuluar se më 25 gusht që pritet të publikohet dhe projekti i saj më i fundit në bashkëpunim me French Montana “No I love Yous”, shkruan intv.al. Edhe pse u përfol që Dafina do bënte një bashkëpunim me reperin e famshëm, duket se Era Istrefi ‘ia mori kalanë nga brenda’ Dafina Zeqirit. “Forbes” tha se padyshim pritet të jetë një sukses i padiskutueshëm dhe këtë gjë e besojmë të gjithë./intv.al/

111.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll