Era Istrefi poston foto provokuese, fansat lumë kritikash [FOTO]

Jul 17, 2017

Të kesh një këngë superhit ndërkombëtar apo të jesh njëra ndër këngëtaret më të preferuara nga publiku, nuk do të thotë se çdo gjë që bën, do të pranohet nga fansat dhe ndjekësit.

E nëse Era Istrefi deri tani ishtë përkëdhelur nga komlimentat dhe mbështetja e fansave, këta të fundit e kanë kritikuar këngëtaren në foton e fundit që ka postuar. Aty Era nxjerr të pasmet duke iu dhënë gjithë vëmëndjen në foto. “ke filluar t’i humbësh like-et, po ta heq follow-n që të kam bërë”, i thotë dikush ndërkohë që 23 vjeçarja ka bërë indiferenten ndaj këtyre komenteve.

20068286_10211619126347032_42431196_n.png

 

19988936_10211619125587013_1163514728_n.png

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll