Ekstravagantja Miley Cyrus ndryshon look-un e saj...përsëri! [FOTO]

Jul 17, 2017

Miley Cyrus ishte shumë më e turpshme se zakonisht pasi mori akullore me të fejuarin e saj Liam Hemsworth në Malibu.

Ndoshta bukuroshja 24 vjeçare po përpiqej që të mbante pamjen e saj prej bjondeje sa më larg vëmendjes së publikut që të mundej. Duke pasur parasysh që së fundmi diva e muzikës pop kishte filluar që të dilte në origjinë edhe për sa i përket ngjyrës së flokëve, me rrënjët ngjyrë kafe që sa vinin e zgjateshin, ky është goxha ndryshim për të. Por duket se Miley ka vendosur që të ndryshojë sërish, këtë herë duke rikthyer pjesën e saj bjonde, edhe pse fatmirësisht flokët i ka mbajtur në një gjatësi dhe formë  “normale”. Nuk mund të mungonte as bluza e saj me ylber, si gjithmonë një referencë për seksualitetin e saj jo shumë konvencional. 

miley1.jpg

miley2.jpg

miley3.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll